Úvod

Vítáme Vás v knihovně

Nové stránky knihovny spuštěny.  Vítáme Vás v knihovně Vítáme Vás v knihovněVítáme Vás v knihovně 

Vyrábění pro děti

Vyrábění pro děti

Svatý Valentýn a Mezinárodní den darování knih v knihovně

Městská knihovna si 14. 2. 2020 připomene nejen svátek svatého Valentýna, ale také Mezinárodní den darování knih.  Potěšte své blízké a vyvolené třeba věnováním ročního předplatného do naší knihovny, nebo výběrem  dárku  v podobě zajímavého knižního titulu a nebo si u nás dejte rovnou romantické dostaveníčko a spojte svátek sv. Valentýna s Mezinárodním dnem darování knihy. Ten probíhá po celém světě a jeho posláním je, jak sám název napovídá, darovat knihu. Kupte knížku a věnujte ji. Ať už svým blízkým, dětem, nebo těm, kterým třeba ještě nikdo nikdy knížku nedal.

Počítačový kurz pro seniory

Během prosince probíhal ve studovně každý pátek počítačový kurz pro seniory.

Počítačový kurz pro seniory

Celé Česko čte dětem - čtení s prvňáčky

V knihovně probíhá každý týden čtení pro prvňáky v rámci projektu Celé Česko čte dětem a Knížka pro prvňáčka.

Tento týden dětem četla Zuzka Školková z knihy Tajemství jedné knihovny aneb Ze života knižních skřítků.

Celé Česko čte dětem - čtení s prvňáčky Celé Česko čte dětem - čtení s prvňáčky

 

Automatizace regionálních knihoven

Díky poskytnuté dotaci z projektu VISK 3 Ministerstva kultury - odbor umění, literatury a knihoven mohou v průběhu podzimu přecházet některé naše regionální knihovny na půjčování přes automatický knihovnický systém Koha. Jedná se o Obecní knihovnu Cep, Obecní knihovnu v Domaníně, Místní knihovnu Dunajovice, Místní knihovnu ve Dvorech nad L., Obecní knihovnu Hamr, Obecní knihovnu v Lužnici, Obecní knihovnu v Novosedlech nad N. a Obecní knihovnu ve Stříbřeci.

Automatizace regionálních knihoven Automatizace regionálních knihoven Automatizace regionálních knihoven

V jednom kole

Od září 2019 do konce ledna 2020 v knihovně probíhá seberozvojový kurz pro maminky na mateřské dovolené. Z tohoto důvodu bude studovna každé pondělí a úterý celý den zavřena. Děkujeme za pochopení.  

V jednom kole

 

Schránka na vracení knih

Pokud nestihnete knihy vrátit během otevírací doby, můžete knihy vložit do schránky ve vchodových dveřích a následující pracovní den vám budou odečteny z vašeho účtu.